0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
لیگ اروپا ، مرحله حذفی
FC Shakhtar Donetsk
۳
۰
VfL Wolfsburg
Finished
۲۱:۲۵
FC Inter Milano
۲
۰
Getafe CF
Finished
۲۳:۳۰
کپنهاگن
۳
۰
ایستانبول باساکسهیر
Finished
۲۱:۲۵
Manchester United FC
۲
۱
LASK
Finished
۲۳:۳۰
Norway
لیگ برتر فوتبال نروژ
مولد
۵
۰
استارت
Finished
۲۱:۳۰
Serbia
سوپر لیگ
FK Crvena Zvezda
۳
۰
رادنیکی نیس
Finished
۲۱:۳۰
FK Novi Pazar
۳
۲
پارتیزان بالگرده
Finished
۱۹:۳۰
وجودینا
۲
۲
FK Cukaricki
Finished
۲۳:۳۰
راد بوگراد
۱
۳
FK Tsc Backa Topola
Finished
۲۱:۳۰
FK Indjija
۰
۱
وزدوواک
Finished
۱۹:۳۰
رادنیک سوردولیسا
۲
۳
لادوست لوسانی
Finished
۲۱:۳۰
FK Metalac Gornji Milanovac
۲
۱
ماکوا ساباک
Finished
۲۱:۳۰
FK Zlatibor Cajetina
۰
۲
FK Proleter Novi Sad
Finished
۲۱:۳۰
جاوورماتیس
۳
۰
ناپرداک
Finished
۲۱:۳۰
باکا
۱
۳
اسپارتاک زدرپسوا کرو
Finished
۲۱:۳۰
Saudi Arabia
لیگ اختصاصی سعودی
النصر ریاض
۱
۴
الهلال ریاض
Finished
۲۲:۳۰
AL Wehda FC
۰
۳
الشباب ( عربستان سعودی )
Finished
۲۱:۰۰
AL Adalh FC
۰
۱
الاتفاق
Finished
۲۲:۰۰
Australia
لیگ
ولینگتون فونیکس
۱
۱
بریسبان رور
Finished
۱۲:۳۰
Switzerland
جام شوآیزر
وینترتور
۴
۰
باوویز
Finished
۲۰:۳۰
Japan
جام جی لیگ گروهA
کاشیما انتلیرس
۲
۳
کاواساکی فرونتال
Finished
۱۴:۳۰
شیمیزو اس-پالس
۰
۳
ناگویا گرامپوس
Finished
۱۴:۳۰
International Clubs
بازی های دوستانه باشگاهی
پاریس سن ژرمن
۱
۰
سوشو
Finished
۲۱:۳۰
FK Banik Most-Sous
۱
۱
یوستی ناد لابم
Finished
۲۰:۳۰
مونهایم
۲
۳
Rather SV
Finished
۲۲:۰۰
چمبلی
۰
۱
استد لاوال
Finished
۱۹:۳۰
اسلوان براتیسلاوا
۱
۱
فاستاو زلین
Finished
۱۹:۳۰
گراس استامرز
۲
۳
SC Lassee
Finished
۲۰:۳۰
ولندام
۵
۰
Rkav Volendam
Finished
۲۰:۳۰
Raq Mons
۲
۱
FC Tubize
Finished
۲۲:۰۰
پودبیسکیدزی بیلسکو بیالا
۲
۰
هوتنیک کراکوو
Finished
۲۰:۳۰
ویسلا کراکو
۴
۲
استال میلس
Finished
۱۴:۳۰
زاپی
۳
۰
متئور پراها
Finished
۲۰:۳۰
NK Dugopolje
۲
۳
NK Omis
Finished
۲۰:۳۰
همبرگ
۲
۳
1 FC Kleve
Finished
۲۲:۰۰
آلن
۰
۱
FC Augsburg II
Finished
۱۸:۳۰
اسلوبودا اوزیسه
۱
۲
Fk Mladost Gat Novi Sad
Finished
۱۹:۰۰
Doxa Katokopias
۰
۱
المپیاکووس نیکوزیا
Finished
۱۹:۳۰
جی اف کی تیکوس کاوادارسی
۲
۱
گوستیوار
Finished
۲۰:۰۰
ماریبور
۰
۲
ایتد ریمس
Finished
۲۰:۳۰
Tsv Michelbach
۳
۴
ارنتبروک
Finished
۲۱:۰۰
سنت مارگارتن
۳
۰
کاراباخ وین
Finished
۲۱:۳۰
Yeg Hassel 1993
۳
۱
Sv Rot-weiss Mulheim
Finished
۲۲:۰۰
Tsu Oberganserndorf
۷
۱
گرسوفر
Finished
۲۱:۰۰
Chateaubriant
۳
۰
Nantes 2
Finished
۲۱:۳۰
جاگیلونیا بیاویستوک
۶
۱
زنیک پروسزکوو
Cancelled
۱۹:۳۰
FC Koper
۰
۲
فرنچوروزی
Finished
۱۹:۳۰
اوجپست
-
-
کیسواردا
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Prepere
۰
۲
هرادک کرالاو
Finished
۲۰:۰۰
وانس دورف
۳
۱
اوبرلاوزیتز نیوگرسدورف
Cancelled
۲۰:۰۰
FK Dinamo Vranje
-
-
Radan Lebane
Cancelled
۲۰:۰۰
FK Jedinstvo Stara Pazova
۰
۲
FK Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۲۰:۳۰
FC Giessen 1927 Teutonia 1900 VfB
۳
۰
Fc Cleeberg
Finished
۲۱:۳۰
Usv Weindorf St Anna Am Aigen Ii
-
-
استاردن
Cancelled
۲۲:۰۰
Usv Weindorf St Anna Am Aigen Ii
-
-
استاردن ll
Cancelled
۲۲:۰۰
US Quevilly Rouen II
-
-
Romilly Pont Saint Pierre Fc
Cancelled
۲۲:۰۰
Spvgg Sterkrade-nord
۳
۱
Tus Fichte Lintfort
Finished
۲۲:۱۵
Morocco
بوتولا
مغرب اتلتیک تتوئان
۰
۰
ارسی‌آ راجا کازابلانکا اتلتیک
Finished
۲۳:۳۰
Japan
جام جی لیگ گروهD
کاشیوا ریسول
۱
۰
شونان بلمار
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۱
۱
گامبا اوزاکو
Finished
۱۴:۳۰
Finland
لیگ برتر فوتبال فنلاند
ماریهامن
۲
۰
اینتر ترکو
Finished
۲۰:۰۰
FC Haka Valkeakoski
۰
۲
هیفک
Finished
۲۰:۰۰
ایلوس
۱
۰
رووانیمی
Finished
۲۰:۰۰
سیناجوئن
۱
۱
کوپیو
Finished
۲۰:۰۰
Italy
Serie B, Promotion Playoffs
اس سیتادلا
۲
۲
فروسینونه کالسیو
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Pernambucano, Serie A1, Relegation Round
اسپورت رسیفی
۵
۰
Petrolina PE
Finished
۲۳:۳۰
Decisao PE
۱
۲
ویتوریا
Finished
۲۳:۳۰
Croatia
1. HNL Relegation/Promotion
ایسترا
۰
۱
HNK Orijent 1919
Finished
۲۲:۳۰
Finland
یکونن
کا پی وی کاکولا
۴
۰
SJK Akatemia
Finished
۲۰:۰۰
کاجانی
۱
۱
اولو
Finished
۲۰:۰۰
کی تی پی
۳
۲
Mypa Myllykoski
Finished
۲۰:۰۰
یارو
۶
۱
Vaasan Palloseura
Finished
۲۰:۰۰
Australia
سون شين پرمیوم لیگ
ومبای اسنیکس
۳
۲
Gympie United FC
Finished
۱۳:۰۰
Simulated Reality League
UEFA Europa League SRL
Manchester United FC Srl
۱
۲
LASK Srl
Finished
۱۷:۳۰
FC Inter Milano Srl
۰
۰
CF Getafe Srl
Finished
۱۷:۳۰
FC Copenhagen Srl
۲
۲
Istanbul Basaksehir FK Srl
Finished
۱۵:۳۰
FC Shakhtar Donetsk Srl
۰
۱
VfL Wolfsburg Srl
Finished
۱۵:۳۰
Romania
لالیگا۱ مرحله حذفی
AFC Hermannstadt
۲
۲
پولیتنیک لاسی
Finished
۱۸:۳۰
FC Chindia Targoviste
۲
۰
ولونتاری
Finished
۱۸:۳۰
سپسی
۱
۰
ACS FC Academica Clinceni
Finished
۱۸:۳۰
دینامو بوسورستی
۱
۱
ویتورول کنستانتا
Finished
۱۸:۳۰
Japan
جام جی لیگ گروهC
ساگان توسو
۰
۱
Yokohama FC
Finished
۱۴:۳۰
کنسادول ساپورو
۲
۱
سانفریس هیروشیما
Finished
۱۴:۳۰
China
سوپر لیگ چین
هنان جیانی
۱
۱
گوانگژو
Finished
۱۶:۳۰
شاندونگ لوننگ
۰
۱
شانگهای شنهوآ
Finished
۱۴:۳۰
Japan
جام جی لیگ گروهB
سرزو اوزاکا
۱
۰
اوراوا رد دیاموندس
Finished
۱۴:۳۰
Ireland
لیگ برتر فوتبال لینستر
Portlaoise AFC
۱
۲
درومکوندرا
Finished
۲۳:۱۵
هوم فارم اف سی
۲
۰
Skerries Town FC
Finished
۲۳:۳۰
تولکا روورس
۴
۰
Collinstown
Finished
۲۳:۱۵
Brazil
پالیستا،سری ای 1،تروفیو دو اینتریور،بازیهای حذفی
براگانتینو
۱
۰
گوارانی
Finished
۰۳:۳۰
Mongolia
First League
Khan-uul
۰
۴
Khoromkhon FC
Finished
۱۲:۳۰
Khovd Western
۱
۳
Dmu
Finished
۱۵:۳۰
Estonia
کاپ کوچک
وایمسی لووید
۱
۳
Rummu Dynamo
Finished
۲۰:۳۰
FC Aksi Wolves
۷
۱
تالینا ولوز
Finished
۲۰:۳۰
Pohja-Sakala
-
-
Team Helm
Cancelled
۲۰:۳۰
Moldova
بخش ملی
شریف تیراسپول
۴
۱
پتروکاب
Finished
۲۲:۰۰
میلسامی
۱
۰
دینامو اتو
Finished
۱۹:۳۰
Australia
سون شين پرمیوم لیگ
Woombye Snakes SC
۲
۱
Gympie United FC
Finished
۱۵:۰۰
Finland Amateur
دسته سوم هلسینکی / اوسیما 2
Koips
۲
۲
Joki
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
جام شمال شرقی، مرحله حذفی
باهیا
۰
۱
سیارا
Finished
۰۵:۰۰
Finland Amateur
دسته سوم تورکو
Vg-62 Naantali
۱
۲
Peimari Utd
Finished
۲۰:۰۰
Russia
منطقه گلدن رینگ
Sdyusshor Vologda
۰
۰
تکستیلشیک ایوانوو
Finished
۱۵:۲۵
شینیک یاروسلاوی
-
-
Spartak Kostroma
Finished
۱۸:۰۰
Slovakia
لیگ 3
باردجوسکا
۱
۲
سنینا
Finished
۱۹:۰۰
Tj Mladost Kalsa
۰
۱
ورانوف ناد توپلو
Finished
۱۹:۰۰
1. FC Tatran Presov
۴
۰
Slovan Giraltovce
Finished
۱۹:۰۰
Australia
لیگ برتر بریزبن رزرو
Centenary Stormers
۳
۲
Caboolture
Finished
۱۴:۰۰
Croatia
دسته یک، زنان
Znk Katarina Zrinski
۰
۱
Znk Neretva
Finished
۲۰:۳۰
ویکتوریجا
۳
۰
Znk Lepoglava
Finished
۲۰:۳۰
Znk Dinamo
۰
۲
اوسیجک
Finished
۲۱:۰۰
Znk Split
-
-
Znk Agram
Cancelled
۲۱:۰۰
Brazil
Campeonato Paraibano, Playoffs
کمپیننس
۰
۰
Sousa EC PB
Finished
۰۳:۴۵
Romania
Liga III, Playoff
پروگرسول 1994 اسپارتاک
۰
۱
CSM Slatina
Finished
۱۹:۳۰
Cso Siretul Dolhasca
-
-
CS Unirea Mircesti
Cancelled
۱۹:۰۰
CSO Plopeni
-
-
اولتنیتا
Cancelled
۱۹:۰۰
FCM Baia Mare
۲
۱
اسف کومونا رسیآ
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
اسلونسکی پوهار
SK Sasova
۱
۱
سالکووا
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
مسابقات قهرمانی فوتبال ماینایر ماژول حذفی
تامبنس
۲
۰
AA Caldense MG
Finished
۲۳:۳۰
Sweden
آلسونسکان
Varbergs Bois FC
۱
۲
دیجوگاردن
Finished
۲۱:۳۰
مالمو
۴
۱
Helsingborgs IF
Finished
۲۱:۳۰
هامماربی
۱
۱
Falkenbergs FF
Finished
۲۱:۳۰
Simulated Reality League
Copa Libertadores Playoffs SRL
LDU Quito Srl
۱
۰
Racing Club Avellaneda Srl
Finished
۰۵:۰۰
Kazakhstan
لیگ برتر
کایسار کیزیلوردا
-
-
آستانا
Cancelled
۱۶:۳۰
FK Kaspyi Aktau
-
-
تاراز
Cancelled
۱۶:۳۰
توبول کوستانای
-
-
اوکژیتپیس کوکشیتو
Cancelled
۱۶:۳۰
اوردابسی
-
-
کیزیلزهار پتروپاولوسک
Cancelled
۱۶:۳۰
ژتیسو تالدیکورگان
-
-
شاختیور کاراگندی
Cancelled
۱۶:۳۰
Bhutan
Premier League
Ugyen Academy FC
-
-
High Quality United
Finished
۱۳:۳۰
Ukraine
مسابقات قهرمانی آماتور
FC Peremoga Dnipro
-
-
FC Vovchyansk
Cancelled
۱۶:۳۰
Tanzania
Premier League, Women
Simba Queens Dar
-
-
Baobab Queens Dodoma
Cancelled
۱۷:۳۰
Moldova
جام حذفی مولداوی، زنان
آگاریستا آننیای نوی
-
-
Pgu Ss4-Fc Alga
Cancelled
۱۸:۳۰
International Clubs
بازی های دوستانه باشگاهی، زنان
Stade De Reims
-
-
Znk Maribor
Cancelled
۱۹:۳۰
Iceland
لیگ ایسلند
فیویلنیر ریکیاویک
-
-
آکرانس
Cancelled
۲۳:۴۵
هافنارفیاردور
-
-
والور ریکیاویک
Cancelled
۲۳:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید