0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
لیگ قهرمانان فوتبال آسیا ، گروه سی
Sharjah FC
۲
۲
پرسپولیس
Finished
۱۹:۰۵
AL Taawoun FC
۲
۰
الدوحیل
Finished
۱۹:۰۵
پرسپولیس
-
-
Sharjah FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
International Clubs
لیگ قهرمانان فوتبال آسیا ، گروه دی
السد
۳
۰
Foolad Mobarakeh Sepahan SC
Finished
۱۹:۰۵
العین
۱
۲
AL Nassr FC
Finished
۱۸:۲۵
International Clubs
لیگ قهرمانان فوتبال آسیا ، گروه اف
FC Tokyo
۱
۰
Perth Glory
Finished
۱۳:۳۰
شانگهای شنهوآ
-
-
اولسان هیوندای
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
International Clubs
لیگ قهرمانان فوتبال آسیا ، گروه ای
FC Seoul
۱
۰
ملبورن ویکتوری
Finished
۱۴:۰۰
چیانگرای یونایتد
۰
۱
Beijing Guoan
Finished
۱۵:۳۰
England
لیگ۱
آکسفورد یونایتد
۵
۰
ویمبلدون
Finished
۲۳:۱۵
ساوتند یونایتد
۰
۱
گیلینگام
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
England
جایزه لیگ فوتبال , مرحله حذفی
پورتسمورث
۳
۲
اکستر سیتی
Finished
۲۳:۱۵
Scotland
لیگ۱
Falkirk FC
۲
۰
ایست فیفه
Finished
۲۳:۱۵
England
لیگ ملی
باروو
۱
۰
دوور اسلیتیک
Finished
۲۳:۱۵
Barnet FC
-
-
Harrogate Town FC
Abandoned
۲۳:۱۵
Scotland
جام اسکاتیش
ماترول
۴
۴
میرن
Finished
۲۳:۱۵
Russia
FNL Cup
Riga FC
۰
۱
شینیک یاروسلاوی
Finished
۱۷:۰۰
سامارا کرایلیا سوویتو
۳
۳
تام تومسک
Finished
۱۴:۱۵
تامبوو
۱
۱
چرتانوو
Finished
۱۱:۳۰
SKA Rostov
۲
۱
FC Mordovia Saransk
Finished
۱۹:۴۵
Chile
دسته برتر
اسپانیول
۱
۲
ائوداکس ایتالیانو لا فلوریدا
Finished
۰۲:۰۰
Argentina
سوپر لیگ
اندپندینت
۱
۱
ارسنال د ساراندی
Finished
۰۳:۴۰
استیودنتس دی لا پلاتا
۱
۲
دفنسا وای جوستیکیا
Finished
۰۱:۳۰
Paraguay
دسته برتر، اپرتورا
Club River Plate Asuncion
۴
۲
San Lorenzo
Finished
۰۱:۰۰
International Clubs
بازی های دوستانه باشگاهی
Fk Yadro St Petersburg
۶
۰
Dinamo St Petersburg
Finished
۱۰:۳۰
لوکومتیو مسکو
۲
۰
والرنگا
Finished
۱۸:۳۰
FC Pskov-747
۱
۱
زوزدا سن پترزبورک
Finished
۱۲:۳۰
Fc Van
۱
۲
Sevan FC
Finished
۱۲:۳۰
Akron Tolyatti
۲
۱
چرنومورتس نووراسیسک
Finished
۱۱:۳۰
چوجنیچانکا چوجنیس
۲
۲
Sokol Ostroda
Finished
۱۵:۰۰
بوکوینا چرنفسی
۱
۱
پودیلیا خملنیتسکی
Finished
۱۵:۳۰
ای اس وی پارندورف 1919
۱
۲
Sc Gattendorf
Finished
۲۱:۳۰
کریستال خرسون
۱
۱
تاوریا سیمفروپول
Finished
۱۵:۳۰
Ilzer SV
۰
۱
Ufc Markt Allhau
Finished
۲۱:۳۰
استریپفینگ
۴
۰
میستلبچ
Finished
۲۱:۱۵
کاپفنستین
۱
۳
Usv Neuhaus Am Klausenbach
Finished
۲۱:۳۰
ایسمانینگ
۲
۰
اس ای فرسینگ
Finished
۲۱:۳۰
Siegburger SV 04
۴
۰
Sv Windhagen
Finished
۲۲:۰۰
میکولایو
۳
۰
انرهیا نوا کاخوفکا
Finished
۱۴:۳۰
FC Giessen 1927 Teutonia 1900 VfB
۱
۲
SV Viktoria Aschaffenburg
Finished
۲۰:۴۵
FC Ararat Yerevan 2
-
-
FC Lokomotiv Yerevan
inprogress
۱۳:۰۰
کرونا زوزدا مالی موکری لوگ
۶
۱
FK Bsk 1926
Finished
۱۳:۰۰
Leningradets
۲
۱
اسدیوشور زنیت ست پترزبورگ
Finished
۱۴:۳۰
تراجال
۳
۱
FK Car Konstantin
Finished
۱۵:۳۰
Strilets Strilky
۰
۳
Fc Vovchatychi
Finished
۲۱:۰۰
FC Piberstein Lankowitz
۸
۰
ادلشرات
Finished
۲۲:۱۵
Granicar Zupanja
۱
۰
سیبالیا وینکووسکی
Finished
۱۹:۳۰
ترویدنس
-
-
ویسترلو
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
As Municipal Sr Brasov
۰
۳
آروستار باکائو
Finished
۱۶:۳۰
وجودینا نوی ساد
۲
۰
FK Cement Beocin
Finished
۱۶:۳۰
FC Zvezda Perm
-
-
Fc Ufa-2
Finished
۱۸:۰۰
NS Mura
-
-
اودرانکی
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
اسلاویا کرومریز
-
-
پروستیو
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sv Kainach
-
-
Atus Barnbach
inprogress
۲۰:۳۰
وینر ویکتوریا
-
-
کورنیوبورگ اسک ماراتون
inprogress
۲۱:۳۰
Mks Slask Swietochlowice
-
-
روچ چورزو
inprogress
۲۲:۰۰
مارگارتن راب
-
-
Sv Ilztal 1962
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
International Clubs
لیگ قهرمانان اروپا ،مرحله حذفی
اتلتیکو مادرید
۱
۰
لیورپول
Finished
۲۳:۳۰
دورتموند
۲
۱
پاریس سن ژرمن
Finished
۲۳:۳۰
Montenegro
لیگ فوتبال کانادا
کم پودگوریکا
۰
۱
پتروواک
Finished
۱۵:۰۰
FK Mladost Ljeskopolje
۱
۱
FK Buducnost
Finished
۱۷:۳۰
زتا گلوبوسی
۱
۳
سوتجسکا نیک سیک
Finished
۲۰:۰۰
International Youth
کاپ لیبرتادورس، گروه سه
ایندپندینته دل وال
۲
۱
لیبرتاد آسونسیون
Finished
۰۰:۳۰
کولو کولو
۳
۰
Cd Jorge Wilstermann
Finished
۰۲:۴۵
International Youth
بازی دوستانه زیر 19سال
اسکاتلند
۱
۱
جمهوری چک
Finished
۲۰:۳۰
Algeria
لیگ دو الجزیره زیر ۲۱سال
جی سی ام اسکیکدا
۰
۲
جی‌سی ام بیجائا
Finished
۱۴:۳۰
دی ار بی تدجینانیت
۲
۲
المپیک میدا
Finished
۱۴:۳۰
ال هاراچ
۳
۰
Om Arzew
Finished
۱۴:۳۰
AS Khroub
۴
۱
RC Arba
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
پالیستا،سری ای 1
ایتوانو
۱
۰
پانته پرتا
Finished
۰۲:۳۰
Argentina
Primera Nacional, Group A
Estudiantes Río Cuarto
۳
۲
CA Platense
Finished
۰۳:۴۰
International Clubs
بازی های دوستانه باشگاهی، زنان
Wfc Neman
۳
۱
Gintra Universitetas
Finished
۱۵:۴۵
Zhilstroy-2 Kharkiv
۶
۰
لامودیر ولدیمیر ولینسکی
Finished
۱۵:۳۰
England
لیگ ۲
Macclesfield Town
۱
۱
Plymouth Argyle
Finished
۲۳:۱۵
Colombia
دسته دوم ، اپرتورا
بارانکوییلا
۰
۰
رئال کارتاگنا
Finished
۰۴:۱۰
CD Atletico Huila
۱
۱
فورتالزا اف سی
Finished
۰۳:۳۰
Morocco
بوتولا
المپیک خوریبگا
۱
۱
المپیک سافی
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
زیر 19 سال ، دسته 2
Maritimo
۱
۰
Grupo Sportivo Loures
Finished
۱۳:۳۰
Uganda
لیگ برتر
وایپرس
۰
۰
کی سی سی
Finished
۱۶:۳۰
Wakiso Giants FC
۲
۱
مارونز
Finished
۱۷:۰۰
Busoga United FC
۳
۰
Uganda Revenue Authority FC
Finished
۱۷:۰۰
پلیس
۱
۲
برایت استارز
Finished
۱۷:۰۰
Tanzania
لیگ برتر
سیمبا
۱
۰
کاگارا سوگار
Finished
۱۹:۳۰
امبیا سیتی
۲
۱
لیپولی
Finished
۱۶:۳۰
Namungo Fc
۲
۱
Kmc Fc
Finished
۱۶:۳۰
Polisi Tanzania Fc
۱
۱
یانگ افریقا
Finished
۱۶:۳۰
Jkt Tanzania
۰
۰
Biashara United Mara
Finished
۱۶:۳۰
امباو
۳
۱
سینگیدا یونایتد
Finished
۱۶:۳۰
Coastal Union Fc
۱
۲
رووو شوتینگ
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
اردوگاه رزرو اول بخش ب ملی
باراکاس سنترال رزرو
۲
۰
کلوب آلماگرو
Finished
۲۳:۳۰
دپورتیوو ریسترا
۰
۰
کویلمس
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
مسابقات قهرمانی فوتبال ماینایر ماژول
Coimbra EC MG
۰
۲
امریکا مینیرو
Finished
۰۳:۰۰
Netherlands
دویژن
Willem Ii/Rkc
۳
۱
PEC Zwolle
Finished
۱۹:۰۰
International Youth
U20 CONCACAF Championship, Qualification
Saint Vincent and the Grenadines
۰
۳
Guyana
Finished
۰۲:۰۰
Nicaragua
۴
۰
Montserrat
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
Copa do Nordeste
SD Imperatriz MA
۱
۲
Fortaleza EC CE
Finished
۰۲:۳۰
Greece
جام EPSI (مناطق کرتا)
Poseidon Geraniou
۱
۳
Talos Melidoniou
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Torneo Regional Federal Amateur
Sarmiento de Leones
-
-
Universitario de Villa Maria
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
Uruguay
لیگ زیر 19سال
پروگرسو
-
-
Deportivo Maldonado
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Algeria
لیگ ۲
RC Arbaa
-
-
مو بیجایا
Finished
۱۷:۳۰
Algeria
لیگ ۱
آلگر
-
-
پارادو
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
International Youth
زیر 19سال بازی دوستانه
ولفسبورگ
-
-
Union 1861 Schonebeck
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید