0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
سری آ
یوونتوس
۲
۰
Brescia Calcio
Finished
۱۷:۳۰
کالیاری
۰
۱
ناپولی
Finished
۲۰:۳۰
اودینزه
۰
۰
هلاس ورونا
Finished
۱۵:۰۰
ساسولو
۰
۱
Parma Calcio 1913 S.r.l.
Finished
۱۷:۳۰
سمپدوریا
۱
۵
فیورنتینا
Finished
۱۷:۳۰
لاتزیو
۲
۱
اینتر میلان
Finished
۲۳:۱۵
Germany
بوندسلیگا
کلن
۱
۴
بایرن مونیخ
Finished
۱۸:۰۰
ماینز
۰
۰
شالکه
Finished
۲۰:۳۰
Turkey
سوپر لیگ
گالاتاسارای
۱
۰
مالاتیا بلدسپور
Finished
۱۹:۳۰
ترابزنسپور
۲
۱
سیواس اسپو
Finished
۱۶:۳۰
آلانیا اسپور
۰
۱
گنکلیربیرلیگی آنکارا
Finished
۱۴:۰۰
Spain
لالیگا
اتلتیک بیلبائو
۰
۱
CA Osasuna
Finished
۲۱:۰۰
سویا
۲
۲
اسپانیول
Finished
۱۴:۳۰
لگانس
۰
۰
رئال بتیس
Finished
۱۶:۳۰
ایبار
-
-
رئال سوسیداد
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
رئال مادرید
۲
۲
سلتاویگو
Finished
۲۳:۳۰
Portugal
لیگ برتر
ویتوریا گویمارس
۱
۲
پورتو
Finished
۲۱:۰۰
Famalicao
۱
۱
اویس
Finished
۲۳:۳۰
ریو اوه
۱
۱
اسپورتینگ
Finished
۰۰:۰۰
بوآویستا
۱
۲
بلننس
Finished
۱۸:۳۰
ماریتیمو مادیرا
۳
۰
پاکوس فریرا
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
لیگ برتر فوتبال هلند
آژاکس آمستردام
۳
۰
RKC Waalwijk
Finished
۱۷:۰۰
زوله
۳
۴
فاینورد روتردام
Finished
۱۹:۱۵
ویلم تیلبورگ
۱
۱
اوترخت
Finished
۱۹:۱۵
ویتس آرنهیم
۴
۲
هیرنوین
Finished
۱۴:۴۵
اسپارتا روتردام
۱
۲
خرونینگن
Finished
۱۷:۰۰
Israel
لیگ برتر
مکابی تل آویو
۳
۰
هاپوئل لرونی کیریات شمونا
Finished
۲۱:۴۵
Sektzia Ness Ziona FC
۳
۰
هاپوئل رانانا
Finished
۲۰:۳۰
Austria
بوندسلیگا
راپید وین
۲
۰
WSG Tirol
Finished
۱۹:۳۰
استورم گراز
۱
۲
ماترزبورگ
Finished
۱۷:۰۰
اس کا ان .پوئلتن
۲
۲
ادمیرا واکر مودلینگ
Finished
۱۷:۰۰
Greece
سوپر لیگ
پاناتینایکوس
۳
۱
پانایتولیکوس
Finished
۱۶:۳۰
Aris Thessaloniki
۰
۱
آئک آتن
Finished
۲۱:۰۰
آ.و.ژانتی
۰
۰
لامیا
Finished
۱۸:۴۵
Volos Nps
۰
۱
استراس تریپولیس
Finished
۱۸:۴۵
France
لیگ ۱
المپیک لیون
۱
۱
استراسبورگ
Finished
۱۷:۳۰
Stade De Reims
۱
۰
رن
Finished
۱۹:۳۰
Stade Brestois 29
۳
۲
سنت اتین
Finished
۱۹:۳۰
لیل
۱
۲
المپیک مارسی
Finished
۲۳:۳۰
Switzerland
سوپر لیگ
لوگانو
۲
۱
یانگ بویز برن
Finished
۱۸:۳۰
لوذرن
۱
۰
گالن
Finished
۱۸:۳۰
Servette FC
۴
۱
زوریخ
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
لیگ برتر
آبدرین
۱
۲
سلتیک
Finished
۱۵:۳۰
کیلمارنوچ
۱
۲
هیبرنیان
Finished
۲۰:۰۰
Czech Republic
لیگ
بوهمیانس
۱
۰
اسلاویا پراگ
Finished
۱۹:۳۰
SFC Opava
۰
۳
ویکتوریا پلژن
Finished
۱۷:۰۰
Italy
سری بی
امپولی
۲
۱
AC Pisa 1909
Finished
۲۳:۳۰
فروسینونه کالسیو
۱
۰
پروجا
Finished
۱۷:۳۰
کرمونز
۵
۰
Trapani Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
دسته یک آ
زولته وارخم
۱
۲
رویال موسکرون-پروولز
Finished
۲۲:۳۰
خنک
۱
۳
استاندارد لیژ
Finished
۲۰:۳۰
رویال انتورپ
۱
۱
رویال چارلیروی
Finished
۱۷:۰۰
Serbia
سوپر لیگ
پارتیزان بالگرده
۳
۰
رادنیک سوردولیسا
Finished
۱۸:۳۰
اسپارتاک زدرپسوا کرو
۱
۱
رادنیکی نیس
Finished
۱۸:۳۰
Japan
جام جی لیگ گروهA
کاواساکی فرونتال
۵
۱
شیمیزو اس-پالس
Finished
۰۸:۳۰
ناگویا گرامپوس
۱
۰
کاشیما انتلیرس
Finished
۰۸:۳۰
Spain
لالیگا 2
کادیز
۰
۱
CF Malaga
Finished
۱۸:۳۰
CD Mirandes
۱
۱
الباسته بالومپی
Finished
۱۴:۳۰
تنریفه
۰
۰
رایو والیکانو
Finished
۲۳:۰۰
Fuenlabrada CF
۰
۱
لوگو
Finished
۱۴:۳۰
SD Ponferradina
۰
۰
Extremadura UD
Finished
۲۰:۴۵
Racing De Santander
۰
۲
اسپورتینگ خیخون
Finished
۲۰:۴۵
India
سوپر لیگ هند
اتلتیکو د کولکاتا
۱
۳
چنایین
Finished
۱۷:۳۰
Japan
جام جی لیگ گروهC
Yokohama FC
۰
۲
سانفریس هیروشیما
Finished
۰۸:۳۰
ساگان توسو
۰
۳
کنسادول ساپورو
Finished
۰۸:۳۰
Mexico
دسته برتر، کلاسورا
مونتری
۱
۱
FC Juarez
Finished
۰۴:۳۶
اتلتیکو پوچوکا
۱
۰
کلوب پوئبلا
Finished
۰۲:۳۰
امریکا دی مکزیک
۲
۰
اطلس د گوادالاجارا
Finished
۰۴:۳۰
دپورتیوو تولدکا
۲
۳
اونام پوماس
Finished
۰۲:۳۰
گوادالاخارا چیواس
۱
۲
کروز آزول
Finished
۰۶:۳۰
Australia
لیگ
Western United FC
۰
۱
بریسبان رور
Finished
۰۸:۳۰
Japan
جام جی لیگ گروهB
سرزو اوزاکا
۴
۱
ماتسوموتو یاماگا
Finished
۰۹:۳۰
اوراوا رد دیاموندس
۵
۲
وگالتا سندای
Finished
۰۸:۳۰
Tunisia
لیگ ۱
کلوب آفریکاین
۰
۰
Club S Hammam-Lif
Finished
۱۶:۳۰
جی سی کایروآناسیه
۰
۱
بن گوردان
Finished
۱۶:۳۰
US Tataouine
۱
۰
AS Soliman
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Supercopa do Brasil
فلامینگو
۳
۰
CA Paranaense PR
Finished
۱۷:۳۰
International Clubs
بازی های دوستانه باشگاهی
سرمسیکا
۳
۰
لوکوموتیوا ب اوگراد
Finished
۱۱:۳۰
Chelyabinsk Youth
۰
۸
Torpedo Miass
Finished
۱۰:۰۰
FK Milutinac
۲
۳
Fk Komgrap
Finished
۱۳:۳۰
گرامباچ
۲
۲
Sv Sw Lieboch
Finished
۱۲:۳۰
FC Ingolstadt II
۲
۴
TSV Rain/Lech
Finished
۱۲:۳۰
Sv St.lorenzen
۷
۲
Atus Niklasdorf
Finished
۱۲:۳۰
بلگراد
۶
۰
FK Dunav Stari Banovci
Finished
۱۴:۳۰
FC Donji Srem Pecinci
۱
۲
سرماک وجکا
Finished
۱۴:۳۰
Olimpik Kropyvnytskyi
-
-
Avangard Pokrov
Cancelled
۱۴:۳۰
Fk Seceranac Sa Ade
-
-
Fk Umka
Cancelled
۱۵:۳۰
FK Lestane
۳
۰
بوراک اوستروزنیکا
Finished
۱۷:۳۰
مولد
۱
۰
کراسنودار
Finished
۱۸:۳۰
وایکینگ
۳
۲
جرو
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
لیگ ۱
اوسیجک
۱
۰
دینامو زاگرب
Finished
۱۷:۳۰
HNK Gorica
۰
۰
اچ ان کی ریجیکا
Finished
۲۰:۰۰
Argentina
Primera Nacional, Group A
Estudiantes BA
۵
۳
San Martin De San Juan
Finished
۰۰:۰۰
فرو کاریل اوست
۱
۰
ایندپندینته ریواداویا د مندوزا
Finished
۰۲:۳۰
CA Alvarado
۲
۰
CA Barracas Central
Finished
۰۳:۳۰
میتر دی سانتیگو دل ایسترو
۰
۱
CA Atlanta
Finished
۰۴:۰۰
گویلرمو براون
۱
۲
دپورتیوو مورون
Finished
۲۳:۳۰
Costa Rica
دسته برتر، کلاسورا
هردیانو
۳
۳
AD San Carlos
Finished
۰۵:۳۰
کارتاگینس
۱
۰
لیمون
Finished
۲۰:۳۰
یونیورسیداد د کاستاریکا
۲
۰
مونیسیپال پرز زلدون
Finished
۲۰:۳۰
India
دسته دوم آی-لیگ
مینروا
۱
۰
Real Kashmir FC
Finished
۱۲:۰۰
Aciesta Trau Football Club
۰
۰
چنای سیتی
Finished
۱۵:۰۰
Slovakia
سوپر لیگ
دوناسکا استردا 1904
۰
۰
سنیکا
Finished
۱۷:۳۰
زیلینا
۳
۰
ویان زلاته موراوچ
Finished
۱۶:۳۰
اسپارتاک ترناوا
۰
۰
اسلووان براتیسلاوا
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
پالیستا،سری ای 1
پالمیراس
۳
۱
میراسول
Finished
۲۲:۳۰
سائو پائلو
۰
۰
کورینتیانس
Finished
۰۱:۳۰
براگانتینو
۳
۰
اوئسته
Finished
۰۱:۳۰
Uruguay
دسته برتر، اپرتورا
پنارول مونتویدیو
۲
۱
کرو
Finished
۰۰:۳۰
ریور پلیت
۲
۲
اتلتیکو فنیکس مونته ویدئو
Finished
۲۳:۳۰
مونته ویدئو واندررز
۰
۰
دفنسور اسپورتینگ
Finished
۰۲:۳۰
Germany Amateur
بوندسلیگا، زنان
تورباین پوتسدام
۵
۰
کلن
Finished
۱۶:۳۰
Bayer 04 Leverkusen
۰
۳
بایرن مونیخ
Finished
۱۶:۳۰
یو اس وی جنا
۲
۳
فرانکفورت
Finished
۱۶:۳۰
دیوسبرگ
۰
۴
اس.جی.اس اسن
Finished
۱۶:۳۰
سند
۰
۲
اس سی فرایبورگ
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Copa do Nordeste
کونفیانسا
۲
۰
ریور
Finished
۰۲:۳۰
نوتیکو
۲
۰
SC Recife PE
Finished
۰۰:۳۰
Colombia
پریمرا آ،اپرتورا
اتلتیکو ناسیونال مدلین
۲
۲
دپورتیوو کالی
Finished
۰۴:۴۵
میلوناریوس
۲
۱
بویاکا چیکو
Finished
۰۲:۴۰
امریکا دی کالی
۲
۰
ایندپندینته مدیلین
Finished
۰۰:۳۰
بویاکا پاتریوتاس
۰
۲
ایندپندینته سانتا
Finished
۲۲:۳۰
Thailand
تاهی لیگ 1
پلیس تیرو
۱
۰
بوریرام یونایتد
Finished
۱۴:۳۰
چونبوری
۲
۰
Rayong FC
Finished
۱۵:۳۰
راتچابوری
۲
۰
Trat FC
Finished
۱۴:۳۰
Argentina
سوپر لیگ
هوراکان
۰
۲
CA Aldosivi
Finished
۰۰:۰۵
اتلتیکو توکومان
۰
۲
ارژانتینوس جونیورز
Finished
۰۲:۱۰
کلوب آتلتیکو روساریو سنترال
۱
۰
جیمناسیا اسگریما لا پلاتا
Finished
۰۲:۱۵
تالارس دی کوردوبا
۱
۰
سان لورنزو
Finished
۰۴:۲۰
Ecuador
لیگ ۱ ،سری آ
Orense SC
۲
۲
املک
Finished
۰۰:۰۰
گوایاکیل سیتی
۴
۱
CD Olmedo
Finished
۲۳:۴۵
ناسیونال
۲
۱
LDU Portoviejo
Finished
۲۱:۳۰
ماکارا
۱
۱
یونیورسیداد کاتولیکا دل اکوادور
Finished
۰۲:۳۰
Peru
دسته برتر، اپرتورا
آلیانزا لیما
۱
۰
Atlético Grau
Finished
۰۴:۳۰
اسپورت بویز اسوکیاتیون
۳
۳
Carlos Mannucci
Finished
۰۰:۳۰
دپورتیوو سن مارتین
۱
۲
Alianza Universidad De Huanuco
Finished
۱۹:۳۰
Greece
U19 Super League
Panathinaikos
۰
۰
Panaitolikos
Finished
۱۳:۰۰
Olympiacos FC
۴
۲
Panionios
Finished
۱۸:۰۰
AE Larissa FC
۰
۲
PAOK Thessaloniki
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
مسابقات قهرمانی فوتبال ماینایر ماژول
اتلتیکو مینیرو
۱
۲
AA Caldense MG
Finished
۲۲:۳۰
بوا
۱
۳
ویلا نووا
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Primera Nacional, Group B
CA Defensores De Belgrano
۲
۰
کوییلمس اتلتیکو کلاب
Finished
۰۱:۰۵
CA Tigre
۲
۰
اتلتیکو ارفائلا
Finished
۰۳:۰۵
ویلا دالماین
۱
۲
سان مارتین دی توکومان
Finished
۲۳:۳۰
Poland
لیگ برتر
جاگیلونیا بیاویستوک
۰
۰
کورونا کیلس
Finished
۱۵:۰۰
کراکویا کراکو
۲
۱
لچ پزنان
Finished
۲۰:۰۰
زاگلبی لوبین
۰
۱
ویسلا کراکو
Finished
۱۷:۳۰
Guatemala
لیگ ملی، کلاسورا
کومونیکاسیونس
۱
۰
Deportivo Mixco
Finished
۰۲:۳۰
کوبان ایمپریال
۱
۰
سیکوینالا
Finished
۰۴:۳۰
آنتیگوا
۱
۱
مونیسیپال
Finished
۲۱:۰۰
Switzerland
لیگ چلنج
وادوز
۰
۰
چیاسو
Finished
۱۷:۳۰
FC Lausanne-Sport
۱
۰
آراو
Finished
۱۷:۳۰
وینترتور
۱
۰
FC Stade LS Ouchy
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
ان بی 2
ام تی کی بوداپست
۱
۱
بکسکسابای الور
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
دسته برتر، بانوان
بوکس جوانان
۶
۰
Satsaid
Finished
۲۳:۳۰
اکسورشنیستاس
۱
۴
Gimnasia Y Esgrima La Plata
Finished
۰۱:۳۰
Rosario Central
-
-
Defensores De Belgrano
Finished
۲۳:۳۰
پلاتنس
-
-
ویلا سان کارلوس
Finished
۲۳:۳۰
Panama
لیگ برگشتی برتر
پلازا آمادور
۴
۳
Atletico Chiriqui
Finished
۲۳:۳۰
سان فرانسیسکو
۱
۰
چوریلو
Finished
۰۱:۳۰
Chile
دسته برتر
فلسطین
۰
۰
هیگینز
Finished
۰۰:۰۰
دپورتس اکویکو
۰
۴
دپورتس آنتوفاگاستا
Finished
۰۴:۰۰
Cobresal
۱
۱
اورتون د وینا دل مار
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
بخش سگوندا
نوئوو چیمالوکان
۱
۳
Atletico San Francisco
Finished
۰۰:۳۰
International Youth
کاپ لیبرتادورس زیر 20، گروه یک
Academia Puerto Cabello
۵
۳
Sporting Cristal
Finished
۰۲:۴۵
ناسیونال مونتویدیو
۱
۳
CR Flamengo RJ
Finished
۰۰:۳۰
Cyprus
دسته 1
آنورتوسیس فاماگوستا
۳
۲
نیا سالامینا فاماگوستا
Finished
۱۸:۳۰
دوکسا کاتوکوپیاس
۰
۱
آئک لارناکا
Finished
۱۸:۳۰
لیماسول
۱
۱
اومونیا نیکوسیا
Finished
۱۸:۳۰
Thailand
تاهی لیگ 2
Ayutthaya United FC
۳
۴
Navy Football Club
Finished
۱۴:۳۰
ساموت شاخون
-
-
چیانگمای
Finished
۱۵:۳۰
Romania
لالیگا۱
دینامو بوسورستی
۲
۱
اس سی فوتبال کلاب اف سی اس بی اس ای
Finished
۲۱:۳۰
سپسی
۰
۱
بوتوسانی
Finished
۱۸:۳۰
South Africa
Premier League, Reserve
Bidvest Wits
۱
۰
Highlands Park
Finished
۱۲:۳۰
Scotland
جام چلنج
اینورنس کالدونیان تیستل
۲
۱
Glasgow Rangers U21
Finished
۱۹:۴۰
Bulgaria
اولین لیگ حرفه ای
بیرویی استارا زاگورا
۲
۰
ایتار ۱۹۲۴ ولیکو تارنو
Finished
۱۳:۳۰
دوناو روس
۰
۲
چرنو‌مور وارنا
Finished
۱۸:۳۰
بوتو پلودویو
۰
۰
لوکوموتیو ۱۹۲۶ پیلودیو
Finished
۱۶:۰۰
Portugal
سگوندا لیگا
Casa Pia AC
۱
۳
پورتو2
Finished
۱۴:۴۵
بنفیکا
۲
۰
کووا پیداد
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Farense
۳
۱
یونیاو دپورتیوا اولیویرنس
Finished
۲۰:۴۵
اسپورتینگ کوویلها
۰
۱
آکادمیکو دی ویسیو
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
بخش اول
ماستریخت
۳
۰
گو اهد ایگلز
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie C, Girone B
ویکنزا کالسیو
۰
۰
Virtus Vecomp Verona
Finished
۲۰:۰۰
سودتیرول
۲
۰
فانو
Finished
۱۷:۳۰
Calcio Padova
۰
۱
فرمانا
Finished
۱۷:۳۰
تریستینا کالسیو
۴
۰
SSD Vis Pesaro 1898
Finished
۱۷:۳۰
سانبندتس کلسیو
۱
۲
راونا کالسیو
Finished
۲۰:۰۰
Imolese Calcio
۱
۴
Cesena FC
Finished
۱۷:۳۰
فرالپی سالو
۳
۳
گوبیو 1910
Finished
۱۷:۳۰
Carpi FC 1909
۳
۰
پیاچنزا ۱۹۱۹
Finished
۱۷:۳۰
Germany
بوندسلیگا دوم
Karlsruher SC
۱
۱
VfL 1899 Osnabruck
Finished
۱۶:۰۰
دارمشتات
۱
۰
ساندهاسن
Finished
۱۶:۰۰
ارزگبرگ
۱
۲
هولستین کیل
Finished
۱۶:۰۰
Paraguay
دسته برتر، اپرتورا
ناسیونال اسونسیون
۱
۲
گوارانی آسونسیون
Finished
۰۴:۰۰
سرو پورتنو
۲
۲
Guairena FC
Finished
۰۱:۴۵
Greece
لیگ فوتبال زیر 19سال
A.O. Kassiopi
۱
۱
اپولون لاریساس
Finished
۱۲:۳۰
Denmark
سوپر لیگ
سیلکبورگ
۰
۲
آلبورگ
Finished
۱۶:۳۰
اودنسه
۰
۲
براندبی
Finished
۲۰:۳۰
سوندرجیسک
۳
۱
هوبرو ال کی
Finished
۱۴:۳۰
نوردیالند
-
-
هورسنس
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
آرهوس
-
-
راندرس
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Azerbaijan
لیگ برتر
نفچی باکو
۳
۱
کشلا فک
Finished
۱۸:۳۰
ساباییل
۳
۱
گابالا
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
مسابقات قهرمانی پارایبانو
SAO Paulo Crystal FC PB
۱
۰
SC Lagoa Seca PB
Finished
۲۲:۳۰
کمپیننس
۱
۱
ترز
Finished
۲۲:۳۰
Nacional AC PB
۱
۱
Desportiva Perilima PB
Finished
۲۳:۳۰
Atletico Cajazeirense PB
-
-
Sousa EC PB
Cancelled
۲۳:۳۰
Germany
لیگ 3
SV Waldhof Mannheim 07
۱
۱
کارل زایس جنا
Finished
۱۶:۳۰
زی ویکاو
۱
۰
MSV Duisburg
Finished
۱۵:۳۰
Germany Amateur
لیگ منطقه ای غرب
ورل
۲
۱
FC Schalke 04 II
Finished
۱۶:۳۰
روت ویس ایسن
۱
۰
روت ویسیس اوبرهاوسن
Finished
۱۶:۳۰
آلمانیا آکن
-
-
کلن
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Portugal
مسابقات قهرمانی پرتغال، گروه آ
Cd Cerveira
۰
۳
Sporting Braga B
Finished
۱۸:۳۰
CF Uniao Madeira
۱
۱
پدراس سالگاداس
Finished
۱۸:۳۰
Berco SC
۰
۱
ویزلا
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes B
-
-
فافه
Finished
۱۸:۳۰
Turkey
لیگ
بالیکیسیرسپور
۰
۵
ایستابنولسپور
Finished
۱۹:۳۰
Bursaspor
۲
۱
آدانا دمیرسپور
Finished
۱۷:۰۰
فتیح کاراگومروک استانبول
۲
۱
گیرسونسپور
Finished
۱۷:۰۰
کیکیورینگوکو
۲
۰
آلتای ایزمیر
Finished
۱۴:۳۰
Ghana
لیگ برتر
هارت آو اواک
۳
۲
بیچیم یونایتد
Finished
۱۸:۳۰
اسانته کوتوکو
۰
۰
اشانتی گولد
Finished
۱۸:۳۰
ایبوسوا دوارفس
۲
۱
کاریلا
Finished
۱۸:۳۰
لیبرتی پروفسیونال
۵
۲
آدوانا استارز
Finished
۱۸:۳۰
مدیاما
۱
۲
المینا شارکس
Finished
۱۸:۳۰
سوگاکوپ وافا
۰
۰
دریمس
Finished
۱۸:۳۰
Italy
سری سی ، یخش سی
SSC Bari
۳
۰
AZ Picerno
Finished
۲۰:۰۰
AS Avellino 1912
۰
۰
Cavese 1919
Finished
۲۰:۰۰
Potenza Calcio
۲
۲
رنده
Finished
۲۰:۰۰
پاگانیس کالسیو 1926
۳
۱
FC Rieti
Finished
۲۰:۰۰
Ternana Calcio
۰
۲
ویرتوس فرانساویلا کالسیو
Finished
۲۰:۰۰
کالسیو کاتانیا
۰
۰
اسپورتیوا رجینا
Finished
۱۷:۳۰
US Vibonese Calcio
۳
۲
AS Viterbese Castrense
Finished
۱۷:۰۰
کاتانزارو
۱
۱
کاسرتانا
Finished
۱۷:۳۰
بیسکیگلی
۰
۱
سیکولا لئونزیو
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Portugal
مسابقات قهرمانی پرتغال، گروه دی
Sintra Football
۱
۱
گروپو اسپورتیوو دی لورس
Finished
۱۸:۳۰
Germany Amateur
لیگ منطقه ای شمال شرق
یونیون فوئرستنوالده
۰
۰
چمی لایپزیگ
Finished
۱۶:۰۰
آلتگلینیک
۱
۳
بیرلینر
Finished
۱۶:۰۰
SV Lichtenberg 47
۱
۱
دینامو
Finished
۱۶:۰۰
انرژی کوتبوس
۲
۲
ویکتوریا برلین
Finished
۱۶:۰۰
لوکوموتیو لایپزیگ
۳
۱
آورباک
Finished
۱۶:۰۰
Bischofswerdaer FV 1908
-
-
بابلزبرگ
Cancelled
۱۶:۰۰
International Youth
U20 CONCACAF Championship, Qualification
Guyana
۶
۰
Montserrat
Finished
۰۲:۰۰
Nicaragua
۸
۰
Virgin Islands, U.S.
Finished
۰۵:۰۰
Italy
Serie C, Girone A
سیتا دی پونتدرا
۰
۲
جیانا ارمینیو
Finished
۲۰:۰۰
آلبینولف
۱
۰
Novara Calcio
Finished
۲۰:۰۰
US Pergolettese 1932
۲
۱
FC Pro Vercelli 1892
Finished
۲۰:۰۰
Como 1907
۰
۱
اولبیا کالسیو
Finished
۱۷:۳۰
آلساندریا کالسیو
۲
۱
Calcio Lecco 1912
Finished
۲۰:۰۰
Aurora Pro Patria 1919
۰
۱
آرزو
Finished
۱۷:۳۰
مونزا
۱
۲
Juventus U23
Finished
۱۷:۳۰
پیستویز
۱
۱
روبور سینا
Finished
۲۰:۰۰
Morocco
بوتولا
فار رابات
۲
۱
مغرب اتلتیک تتوئان
Finished
۲۱:۳۰
CR Khemis Zemamra
۳
۲
CA Youssoufia Berrechid
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Torneo Regional Federal Amateur
Gutierrez SC
۲
۰
Fadep
Finished
۲۳:۳۰
Ateneo Inmaculada
۲
۵
Atletico San Jorge Mutual Y Social
Finished
۲۳:۳۰
Kimberley De Mar Del Plata
۱
۲
Ciudad De Bolivar
Finished
۲۳:۳۰
Independiente De Cosquin
-
-
Deportivo Comercio De Villa Dolores
Cancelled
۲۳:۳۰
Adiur
-
-
Puerto San Martin
Cancelled
۲۳:۳۰
Turkey
لیگی بایانلار
اتاسهیر بلدیهسی
۴
۲
فتیح وطن اسپور
Finished
۱۳:۰۰
South Africa
لیگ برتر
Black Leopards
۰
۱
اورلاندو پیراتیس
Finished
۱۷:۰۰
پولوکوان سیتی
۳
۲
کیپ تاون سیتی
Finished
۱۷:۰۰
England
لیگ برتر
Aston Villa
۲
۳
تاتنهام
Finished
۱۷:۳۰
ارسنال
۴
۰
نیوکاسل یونایتد
Finished
۲۰:۰۰
Belgium
دسته یک B، مرحله دوم
Sporting Lokeren
۰
۲
Royal Excelsior Virton
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
گاچو حذفی
کاکسیاس
۱
۰
یپیرانگا
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
کاریوکا،سری آ،تاکا گوانابارا،پلی اف
بوآویستا
۱
۱
وولتا ردوندا
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
مسابقات قهرمانی سرگیپانو
سرژیپه
۱
۰
ایتابایانا
Finished
۲۲:۳۰
Jamaica
KSAFA Super League, 2nd Division
Seaview Gardens Fc
۳
۳
Real Mona FC
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
پرینامبوکانو،سری آ1،اولین مرحله
سنترال
۰
۰
سانتاکروز
Finished
۲۲:۳۰
Zambia
لیگ برتر
پاور دیناموس
-
-
زسکو یونایتد
Finished
۱۶:۳۰
Japan
جام جی لیگ گروهD
گامبا اوزاکو
۰
۱
کاشیوا ریسول
Finished
۰۹:۳۰
شونان بلمار
۱
۰
Oita Trinita
Finished
۰۹:۳۰
Thailand
تاهی لیگ3
چامچوری یونایتد
-
-
Loei City
Cancelled
۱۲:۳۰
Australia
مسابقات غربی استرالیا ، اتحادیه لیگ شبانه
Joondalup United
۵
۲
Kelmscott Roos SC
Finished
۱۴:۳۰
Greece
لیگ فوتبال
آوک-کیسامیکوس
۵
۱
کارایسکاکیس
Finished
۱۶:۳۰
دوکسا دراماس
۱
۰
AO Platanias
Finished
۱۶:۳۰
PAS Giannina
۵
۱
Apollon Smyrnis
Finished
۱۸:۳۰
Malta
لیگ برتر،راند مهم
بالزان
۱
۳
ژیرا یونایتد
Finished
۱۶:۳۰
والتا
۱
۴
بیرکیرکارا
Finished
۱۸:۳۰
Germany Amateur
لیگ منطقه ای شمال
Hannoverscher SC
۰
۰
رهدن
Finished
۱۶:۳۰
آلتونا
۱
۴
جددلوح
Finished
۱۶:۳۰
Greece
3rd League, Group 3 (4)
Thiseas Agrias
۳
۴
Iraklis Larisas
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
U19 League
Stjarnan/KFG/Alftanes
۴
۱
Haukar/KA
Finished
۱۷:۳۰
Venezuela
دسته دوم
دپورتیوو پاتره
-
-
اتلتیکو فوریال
Cancelled
۲۲:۳۰
Fundacion Aifi
-
-
Dynamo Puerto Fc
Cancelled
۲۲:۳۰
مادیرا
-
-
اتلتیکو ال ویجیا
Cancelled
۲۳:۳۰
Argentina
مسابقات قهرمانی فصل اول
ریور پلیت
-
-
بنفیلد
Cancelled
۲۳:۱۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید